Sosyal Politikalar Komisyonu

1.   MURTAZA KARADEMİR  
2.   FATMA DEMİR  
3.   SELVİ BÜLTÜR  URFA
4.   BAHATTİN YAVUZ  VAN
5.   ZUHAL KÜÇÜK BİLEZİKÇİ  BİNGÖL
6.   İZZET KARADAĞ  
7.   HÜLYA ALÖKMEN UYANIK  
8.   ŞERİF ÇAMCI  
9.   LÜTFİ YILMAZ  
10.   SERPİL POLAT  
11.   AHMET KAYA

SAĞLIK KOMİSYONU

1. RAMAZAN BÜLBÜL   SAĞLIK MECLİSİ
2. FİKRET AYDIN   MUŞ
3. ADEM ÖZKAN   SAĞLIK MECLİSİ
4. ZEHRA KOŞTU   VAN /GENÇLİK
5. İSMAİL KARATAŞ   SAĞLIK MECLİSİ
6. BEHÇET YILDIRIM   ADIYAMAN
7. OSMAN SAĞLAM   SAĞLIK MECLİSİ
8. NUŞAT YEŞİL   SAĞLIK MECLİSİ
9. AYDIN BİLGİÇ   SAĞLIK MECLİSİ
10. HÜSEYİN ONAN   SAĞLIK MECLİSİ
11. HÜSEYİN SALTIK   DERSİM

ÇOCUK KOMİSYONU

1.   FAHRİYE AKBABA       ADIYAMAN
2   İLBER UZUNKÖPRÜ       HAKKARİ
3.   FATMA ZELAL ELÇİ       ŞIRNAK
4.   EĞİTİMCİ VE SAĞLIKÇI  
 

EMEK-GÖÇ VE YOKSULLUK KOMİSYONU

1.   NERİMAN ALPTEKİN              AĞRI
2.   LAŞER MESUT ARAN              DERSİM
3.   SERVET SARIBULAK              VAN
4.   ABDULLAH GÖKÇE              MARDİN
5.   MAHMUT ASLAN              MARDİN
6.   REMZİYE YÖNCE              DİSK
7.   SIDDIK KARAGÖZ              DİSK -VAN
8.   SANİHA SÜNER              METDER
9.   MEHMET HÜSEYİN ABA              METDER
10.   MUHAMMET DÖLÇEK              VAN /GENÇLİK
11.   MEHMET GÖKDUMAN              KESK – ERZİNCAN
12.   MEHMET ŞERİF KIRAN              MARDİN
13.   ERDAL YILMAZ              ADIYAMAN
14.   MEHMET NEZİR BARIŞ              BATMAN
15.   HÜSEYİN ALPER              MARDİN
16.   DERYA ASLAN              BATMAN
17.   SELMA ÖNER              BATMAN
18.   HÜKMİYE DEMİR              ŞIRNAK
19.   ŞÜKRÜ KAPLAN              DERSİM
20.   ABDULBARİ KARAKUZU              BİTLİS
21.   NURETTİN BENZİR              URFA /EZİDİ
22.   ZÜBEYDE ÜRGÜN              VAN
23.   DERMAN TARANCI              EMEP
24.   ZÜBEYDE OYSAL              SARMAŞIK
25.   AYTEN YILMAZ              ADIYAMAN
26.   ABDULHALİM DAYAN              URFA
27.   FAZIL KUBAT              URFA
28.   FATMA DENİZCİ              BİTLİS
29.   ŞÜKRÜ YEŞİLTEPE              BİTLİS
30.   SAMİYE DEMİR              MARDİN
31.   ALİ TEMİZKAN              ELAZIĞ

 

SPOR KOMİSYONU

1.  MURAT AK                  MARDİN
2.  HAMİT KURGU                  MARDİN
3.  ŞİVEZAT IŞIK ZORLU                  AMED
4.  ENGİN ULUGANA                  SPOR MECLİSİ
5.  REMZİYE EŞİN                  SPOR MECLİSİ
6.  KAMURAN GÜNGÖR                  BİTLİS

 

MADDE BAĞIMLILIĞI KOMİTESİ

1. ASİYE ÜLKERKILIÇ           BİNGÖL
2. MEHMET KILIÇ           URFA
3. HAKAN KAVUT           DERSİM

 

ENGELLİLER KOMİTESİ

1.   HAVVA DUMAN                               ENGELLİLER MECLİSİ
2.   MUHSİN BATGİ                               ENGELLİLER MECLİSİ